106,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| D: | 12 |
| d: | 19 |
| Діаметр рукава, мм | 12мм (3/8") |
| Колір | Металевий |
| Найменування скорочене | Муфта ввідна 12мм (3/8") ввід кутовий 90° GMA-12 |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність | для металорукава з ном. ? 11-14 мм |