73,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| D: | 25.7 |
| d: | 27.5 |
| Діаметр рукава, мм | 20 мм (3/4&54) |
| Колір | Металевий |
| Найменування скорочене | Муфта ввідна 20мм (3/4") ввід прямий GMD-20 |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність | для металорукава з ном. ? 21 мм |