53,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| D: | 20.3 |
| d: | 21.9 |
| Діаметр рукава, мм | 15мм (1/2") |
| Колір | Металевий |
| Найменування скорочене | Муфта ввідна 15мм (1/2") ввід прямий GMD-15 |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність | для металорукава з ном. ? 16-18 мм |