3 320 ₴
Відправка з 25 травня 2026Лічильник прямого підключення призначений для вимірювання електричної енергії в однофазній мережі змінного струму 220В побутових та промислових споживачів.
Прилад обліку має однотарифний та багатотарифний варіант виконання.
Він може бути включений до складу АСКОЕ за допомогою зовнішніх модулів зв'язку через інтерфейс RS485.
Технічні характеристики
| Клас точності: | |
| активна енергія | 1.0 (ДСТУ EN 62053-21) |
| Номінальна напруга Un, В: | 230 |
| Допустимі коливання напруги, % от Un: | -20 ... +15 |
| Номінальний (максимальний) струм In(Imax), A: | 10(100) |
| Поріг чутливості, %In: | 0.4 |
| Номінальна частота, Гц: | 50 |
| Потужність, ВА: | |
| в колі напруги | не більше 1 (0.75 Вт) |
| в колі струму | не більше 0.05 |
| Постійна лічильника, имп/кВт·час: | 2000 |
| Кількість вимірювальних елементів: | |
| G1B.154.220.F3.B2.P4.C310.V1 | 1 |
| G1B.164.220.F3.B2.P4.C310.V1 | 2 |
| Внутрішній годинник (ДСТУ EN 62054-21): | |
| похибка, с/доба | не більше 0.5 |
| джерело резервного живлення годинника | літієва батарея |
| безперервна робота від батареї, років | не менше 10 10 |
| Функції тарифного модуля: | |
| кількість тарифів для енергії та потужності | 1 ... 4 |
| термін зберігання даних за відсутності напруги живлення, років | 20 (t<25°С), 2 (t=60°C) |
| S0 виходи (ДСТУ IEC 62053-31): | |
| кількість | 1 |
| константа, імп/кВт·год·час | програмується (50 ... 150 000) |
| тривалість імпульсу, мс | 30 |
| Інтерфейси: | |
| оптичний зв'язок | IEC 62056-21, DLNS |
| електричний зв'язок - RS485 | DLNS |
| Ступінь захисту від впливу зовнішнього середовища: | IP54 |
| Випробування імпульсною напругою, кВ: | 6 |
| Випробування змінною напругою, кВ: | 4 |
| Діапазон температур: | |
| робочий,°С | -40 ... +70 |
| зберігання та транспортування,°С | -40 ... +70 |
| Міжповірочний інтервал, років: | 16 |
| Термін служби, років: | 24 |
| Розміри, мм: | 180 × 130 × 65 |
| Вага, кг: | не більше 0.8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | РКІ |
| Кількість тарифів | 4 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальний струм | 100 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 65 мм |