
680 ₴
Таймер електромеханічний добовий SUL-181H – це надійний пристрій для автоматичного керування електроприладами за добовим циклом. Він дозволяє запрограмувати увімкнення та вимкнення техніки, що допомагає оптимізувати енергоспоживання та підвищити безпеку використання електроприладів. Ідеальний для систем освітлення, вентиляції, опалення та інших пристроїв.
Таймер має резервне живлення до 150 годин, що забезпечує збереження налаштувань при відключенні електроенергії. Мінімальний крок налаштування – 30 хвилин. Додаткова захисна оболонка у комплекті підвищує рівень безпеки, захищаючи від пилу, вологи та випадкового ураження струмом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Наявність розетки | Немає |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3600 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Номінальний струм, А | 16 |