
57 ₴
Показати оптові ціниОсобливостi конструкції:
Внутрішній механізм вимикачів серії T-proof розташований в окремому термоблоку, який вставляється всередину корпусу у спеціальні пази так, щоб він не прилягав до дна корпусу. Така конструкція збільшує рівень захисту від попадання вологи та бруду всередину механізму;
Пластик, з якого виготовлений термоблок, має спеціальну добавку, яка підвищує його стійкість до підвищених температур;
Термоблок закривається зверху кришкою (що знімається при потребі). Така закрита конструкція, в якій є тільки отвори для дротів, гвинтів та контактів вилки, збільшує надійність та довговічність контактної групи;
Корпус кожного вимикача T-proof не рахуючи клавішу виконаний з двох частин, які з'єднані між собою чотирма гвинтами, завдяки чому корпус має достатню міцність;
Отвори в дні корпусу мають овальну форму і розташовані в різних осях по відношенню один до одного для можливості центрування корпусу під час монтажу до поверхні;
Отвори у дні корпусу із середини оточені пластиковими стінками, а зверху закриті кришками ПВХ, які є частиною ПВХ сальників. Така конструкція захищає від попадання вологи і бруду в корпус через отвори для гвинтів.
У вимикачів з подвійним або потрійним виконанням корпусу є додаткові місця, які не мають отворів, але підготовлені для їх просвердлювання;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір кнопки | Чорний |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термін служби | 5 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |