
2 520 ₴
Модульні ударостійкі корпуси Takel пропонують гнучке рішення для установки модульного електрообладнання. Вони дозволяють легко монтувати та обслуговувати електронні компоненти, забезпечуючи надійний захист від ударів і зовнішніх впливів. Така конструкція ідеально підходить для застосування в промислових умовах і в побуті.
| Артикул: | 512837 |
| Торгова марка: | Takel |
| Найменування скорочене | Корпус модульний (3×12Р) ударостійкий 350x500x190 |
| Матеріал | АБС пластик,полікарбонат |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина за кіл-тю модулів | (3×12Р) |
| Кіл-ть замків | 2 |
| Монтаж | Настінний/Навісний |
| Ступінь захисту | IP65 |
| W: | 190 |
| L: | 350 |
| H: | 500 |
| Комплектація | Корпус ударостійкий, монтажна палель, набір кріплень, пластиковий ключ |
| Кіл-ть в пачці | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Висота без опор | 500 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість відсіків | 3 |
| Кількість модулів | 36 |
| Відкривання передніх дверей | Лівосторонній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |