

780 ₴
Багатофункціональний інструмент HS-059 — надійний помічник для електромонтажних робіт ⚡. Він дозволяє виконувати широкий спектр операцій:
• ✂️ різання проводів
• 🔧 зняття ізоляції з одножильних та багатожильних дротів
• 🔀 розгалуження двожильних кабелів
• 🤝 захоплення, згинання і скручування дроту або проволоки
• 🧵 різання сталевого дроту
• 🛠️ опресування ізольованих наконечників
Особливості:
• 🎯 дбайливо та точно знімає ізоляцію без пошкодження провідника
• 🔒 легка фіксація пружини однією рукою — безпечне зберігання у закритому стані
• ✋ ергономічні м’які рукоятки з антиковзним покриттям
Увага ⚠️
Модуль опресування є допоміжним. Його варто застосовувати лише тоді, коли неможливо використати спеціалізований інструмент. Після опресування обов’язково виконується контроль якості з’єднання.
https://youtube.com/shorts/otyXBLgMaGw?si=kP_koGBm0AyMuE-F
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальний |
| Мінімальний перетин дроту | 1 кв. мм |
| Максимальний перетин дроту | 4 кв. мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувацькі характеристики | |
| Найменування скорочене | Інструмент багатофункціональний HS-059 |
| Спеціалізація інструменту | для зачистки дротів |
| Довжина інструмента без упаковки | 225 |
| Індивід. упаковка | блістер |
| Вага інструменту без упаковки | 225 |
| Діапазон перетинів | 1.0-4.0 |
| Функції обладнання | Розгалуження проводів/Скручування/Рубка/Різка/Затиск/Опресування |