
9 744 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | РКІ |
| Кількість тарифів | 4 |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип підключення | Трансформаторне |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 10 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 83 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |