

2 350 ₴
Електролічильник трифазний EASTRON SDM72DR
Лічильник електроенергії трифазної моделі EASTRON SDM72DR є високотехнологічним приладом, призначеним для вимірювання та обліку електроенергії у трифазних мережах змінного струму.
Загальні характеристики:
Точність та стандарти:
Конструктивні особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EASTRON |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | РКІ |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальний струм | 100 А |
| Мінімальна робоча температура | -25 °С |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 66 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |