2 861 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | На корпус |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 250 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 25000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 105 мм |