1 154 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Максимальний перетин дроту | 35 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 125 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 5 шт. |
| Умови використання | АС |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65.5 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 81 мм |