

3 096 ₴
Призначення: для ручної (неавтоматичної) комутації в ланцюгах змінного струму з частотою 50Гц та номінальною напругою до 690В.
Особливості конструкції:
Важливо:
Вимикачі ВР-32 є тільки комутаційними апаратами, та не виконують функції захисту кабельних мереж від надструмів, а також захисту людей від ураженням електричними струмами.
При застосуванні апаратів ВР-32 разом із ними потрібно застосовувати окремі засоби захисту кабельних ліній, такі як плавкі запобіжники ножового типу та їх тримачі (рекомендовані - серія NT тм Takel).
Для захисту людей від ураження електричним струмом потрібно застосовувати пристрої диференційного захисту (рекомендовані - серія ВДТ тм Takel).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Takel |
| Конструктивне виконання | Відкрите |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальний струм | 630 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Дугогасна камера | Так |
| Тип рукоятки | Знімна |
| Приєднання рукоятки | Збоку |
| Механічна зносостійкість | 25000 циклів |
| Кількість контактів | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 78 мм |