

1 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bilmax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Розрахункова кількість модулів | 3 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 412 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 121 мм |
| Захист | |
| Замок | Навісний |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Відкриття дверей | Правосторонній |