1 550 ₴
Лічильник прямого підключення призначений для вимірювання електричної енергії в однофазній мережі змінного струму 220В побутових та промислових споживачів.
Лічильник вимірює активну енергію | A | (значення за модулем, незалежно від напрямку струму).
Додатково прилад обліку виконує такі функції:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип індикатора | РКІ |
| Кількість тарифів | 4 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 80 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 65 мм |