1 315 ₴
Відправка з 17 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noark |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 201 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Монтажний комплект | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній/Правосторонній (перевішувані петлі) |