515 ₴
Тип шин: злучна штирова (Pin) мідна, відводжувані контакти якої виконані у формі плоских шпинів.
Призначення: для надійного і зручного послідовного підключення автоматичних вимикачів та інших модульних електротехнічних пристроїв, а також для виготовлення перекладок між модульними пристроями.
Робочі температури: від -40 до +50 °С. Короткочасно до +70 °С.
Номінальна напруга: 400 В.
Номінальна напруга ізоляції: 600 В.
Крок контактів: 18мм.
Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1:2017.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал виробу | Мідь |
| Тип накінечника | Штир |
| Колір ізоляції | Білий |
| Крок кріплення | 18 мм |
| Кількість модулів | 3 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний струм | 63 А |
| Максимальное напряжение | 400 В |