


1 980 ₴
Лічильник активної електроенергії трифазний електронний СТ-еА12ДТ 3х220/380В 5(10)А (Коммунарсчетмаш, Харків) з електромеханічним звітним пристроєм призначений для вимірювання активної електроенергії при трансформаторному включенні з трьома трансформаторами струму в трифазну трехпроводную або четирехпроводную мережу напругою 380 В частотою 50 Гц. Лічильники можуть бути встановлені на підприємствах і у побутових споживачів, в тому числі у складі автоматизованих систем контролю та обліку електроенергії.
Лічильник СТ-еА12ДТ випускається підприємством – виробником в опломбованому вигляді і призначений для експлуатації без повторної перевірки перед установкою у споживача.
Світлові індикатори контролю індукують:
Лічильник СТ-еА12ДТ призначений для вимірювання електричної енергії при наступних параметрах вхідного сигналу:
– граничне напруга (фазна) - від 143 до 253;
– сила струму в кожній фазі - від стартової сили струму до максимальної, згідно варіанту виконання
лічильника;
– частота мережі - від 47,5 до 52,5 Гц;
– коефіцієнт потужності соѕф – від 0,5 до 1,0 при індуктивному навантаженні і від 0,8 до 1,0 при
ємнісний навантаження.
Електролічильник має передавальний пристрій, поєднане з його повірочним виходом, призначений для
перевірки лічильника і дистанційної передачі інформації про приріст вимірюваної електричної енергії.
Лічильник електроенергії СТ-еА12ДТ виконаний на трифазної великої інтегральної мікросхеми (ВІС), яка вимірює потужність і генерує імпульси з частотою, пропорційною вимірюваної потужності.
Конструкція лічильника складається з корпусу, друкованої плати, затискний колодки і кришки. Корпус виготовлений з пластмаси.
У корпусі розміщені вимірювальні трансформатори струму, відліковий пристрій і друкована плата, на якій розміщені ВІС, блок живлення, вузол індикації. На панель виведені світлодіодні індикатори «U» по фазах «А», «В», «С» – групи індикаторів наявності фазної напруги кожної фази, зворотної послідовності підключення фаз, зворотного напрямку струму.
Лічильники відповідають вимогам ДСТУ IEC 61036:2001, СОУ-Н МПЕ 40.1.35.110:2005, сертифіковані на відповідність вимірювальної техніки затвердженому типу та внесені до Держреєстру.
Основні технічні характеристики електролічильника СТ-еА12ДТ :
| Параметр | СТ-еА12ДТ |
| Клас точності | 1 |
| Частота, Гц | 50±2,5 |
| Номінальна напруга, В | 3х220/380 |
| Номінальний струм, А | 5 |
| Максимальний струм, А | 10 |
| Струм запуску, мА | 20 |
| Температурний діапазон,°С | від - 40 до +70 |
| Маса, кг, не більше | 1,8 |
| Габарити, мм, не більше | 263х177х95 |
| Передаточне число, імп./кВт•год | 2000 |
| Міжповірочний період, років | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Комунар |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | Механічний |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 10 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Довжина | 263.4 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 81.9 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |