

1 980 ₴
Лічильник СТ-еА12Д2 випускається підприємством – виробником в опломбованому вигляді і призначений для експлуатації без повторної перевірки перед установкою у споживача.
Електролічильник СТ-еА12Д2 має семиразрядний електромеханічний лічильний механізм.
Світлові індикатори контролю індукують:
Лічильник СТ-еА12Д2 призначений для вимірювання електричної енергії при наступних параметрах вхідного сигналу:
– граничне напруга (фазна) - від 143 до 253;
– сила струму в кожній фазі - від стартової сили струму до максимальної, згідно варіанту виконання
лічильника;
– частота мережі - від 47,5 до 52,5 Гц;
– коефіцієнт потужності соѕф – від 0,5 до 1,0 при індуктивному навантаженні і від 0,8 до 1,0 при
ємнісний навантаження.
електросчетчик имеет передающее устройство, соединенное с его поверочним виходом, предназначен для
проверки счетчика и дистанционной передачи информации о прирост измеряемой електрической енергии.
Счетчик електроенергии СТ-еА12Д2 виполнен на трехфазной большой интегральной микросхеме (БИС), которая измеряет мощность и генерирует импульси с частотой, пропорциональной измеряемой мощности.
Конструкция счетчика состоит из корпуса, печатной плати, зажимной колодки и кришки. Корпус изготовлен из пластмасси.
В корпусе размещени измерительние трансформатори тока, отсчетное устройство и печатная плата, на которой размещени ВИС, блок питания, узел индикации. На панель виведени светодиодние индикатори «U» по фазам «А», «В», «С» – группи индикаторов наличия фазного напряжения каждой фази, обратной последовательности подключения фаз, обратного направления тока.
Счетчики соответствуют требованиям ДСТУ ІЕС 61036:2001, СОУ-Н МПЕ 40.1.35.110:2005, сертифицировани на соответствие измерительной техники утвержденному типу и внесени в Госреестр.
Основние технические характеристики електросчетчика СТ-еА12Д2:
| Параметр | СТ-еА12Д2 |
| Клас точності | 1 |
| Частота, Гц | 50±2,5 |
| Номінальна напруга, В | 3х220/380 |
| Номінальний струм, А | 5 |
| Максимальний струм, А | 100 |
| Струм запуску, мА | 20 |
| Температурний діапазон,°С | від - 40 до +70 |
| Маса, кг, не більше | 1,8 |
| Габарити, мм, не більше | 263х177х95 |
| Передаточне число, імп./кВт•год | 2000 |
| Міжповірочний період, років | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Комунар |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | РКІ |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 100 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Довжина | 263.4 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 81.9 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |