


1 590 ₴
Лічильник електриної енергії СО-ЭА15О 220В 60А ― одна з найбільш затребуваних моделей лічильників на ринку електротехнічної продукції. Оптимальне та вигідне рішення для заміни старого однофазного індукційного лічильника в квартирі або на дачі з метою переходу з однотарифного обліку на диференційований багатотарифний облік споживання електроенергії!
СО-ЭА15О двухтарифні і СО-ЭА15О трьохтарифний - це один і той же багатотарифний лічильник, який запрограмований на різну кількість тарифів. Багатотарифний електролічильник можна програмувати на різну кількість тарифів, від одного і більше (залежить від моделі лічильника). У Харківській області, крім звичайного однотарифного обліку, можливий двотарифний облік електроенергії. У Харкові, крім однотарифного і двотарифного, можна вибрати трьохтарифний облік електроенергії.
З моделлю СО-ЭА15О з'являється можливість вибирати дані види обліку електрики, раціонально використовувати і набагато менше платити за електроенергію. СО-ЭА15О по співвідношенню якість, функціональність, ціна ― явний лідер сегменту якісних однофазних багатотарифних електролічильників вітчизняного виробництва.
На дисплей електролічильника СО-ЭА15О з інтервалом 5-30с, залежно від введеного варіанти, виводиться наступна інформація:
поточна дата, поточний час, номер поточного тарифу, накопичена енергія окремо за тарифами, сумарна енергія, спожита потужність, діюче значення напруги мережі, діюче значення струму фази,
Лічильник зберігає інформацію про спожитої електроенергії, часу і дати не менше 6 років при відключенні живлення.
Прилад стійкий до кліматичних, механічних і електромагнітних впливів.
Лічильник відповідає вимогам ДСТУ IEC 61036-2001, СОУ-H МПЕ 40.1.35.110:2005.
Клас точності - 1,0
| Найменування параметрів | Величини |
| Клас точності | 1.0 |
| Номінальна напруга, В | 220 |
| Номінальний (максимальний) струм, А | 5(60) |
| Частота мережі, Гц | 50 |
| Стартовий струм (чутливість)не більше, мА | 12,5 |
| Повна потужність, споживана послідовної ланцюгом, В*А, не більше | 0.2 |
| Повна потужність, споживана паралельної ланцюгом, В*А, не більше | 10 |
| Активна потужність, споживана паралельної ланцюгом, В*А, не більше | 2.0 |
| Передаточне число, імп/квтгод | 6400 |
| Діапазон робочих температур, оС | -40...+70 |
| Габаритні розміри, мм | 263x177x95 |
| Маса, не більше, кг | 0.9 |
| Міжповірочний інтервал, років | 16 |
| Гарантія виробника, років | 3 |
| Термін служби, років | 30 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Комунар |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 67.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип індикатора | ЖКИ |
| Максимальний струм | 60 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 0.9 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
| Кількість фаз | 1 |
| Ширина | 117.6 мм |
| Кількість тарифів | 4 |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Тип підключення | Пряме |
| Довжина: | 202 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |