2 160 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип індикатора | Механічний |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальний струм | 120 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 54 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |