750 ₴
Основні характеристики:
Основні переваги:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | Механічний |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 60 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |