3 083,58 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 36 міс. |
| Діапазон робочої напруги | 80-400 (АС) |
| Експлуатаційна температура, °C | від - 50 до +55 |
| Електрична зносостійкість, циклів | 10? |
| Захист від заниженої напруги | 210...140В (крок 1В, зав. 170В) |
| Захист від перенапруги | 230...300В (крок 1В, зав. 270В) |
| Кіл-ть точек підключень | 6 |
| Кіл-ть і тип контактів | 3NO |
| Количество полюсов | 4 шт. |
| Механічна зносостійкість, циклів | 10? |
| Момент затягування гвинтів, Нм | 2 |
| Найменування скорочене | Перемикач фаз автоматичний модульний SD35VA-3 100A |
| Номінальна напруга Un, В | 230В(АС) |
| Номінальна напруга ізоляції Ui, В | 400 |
| Номінальний струм In, А | 100 |
| Единица измерения | шт. |
| Погрешность | ±1% |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура зберігання, °C | від - 30 до +70 |
| Час відновлення після захисту | 1-30с(крок 1с, зав. 1с) |
| Частота F, Гц | 50-60 |
| Штрихкод | 2000703267425 |