53,45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Материал | Оцинкованная сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| ?D: | 20.3 |
| ?d?: | 21.9 |
| Діаметр рукава, мм | 15мм (1/2") |
| Цвет | Металевий |
| Найменування скорочене | Муфта ввідна 15мм (1/2") ввід прямий GMD-15 |
| Единица измерения | шт. |
| Степень защиты | IP20 |
| Совместимость | для металорукава з ном. ? 16-18мм |