
680 ₴
Таймер електромеханічний добовий SUL-181H – це надійний пристрій для автоматичного керування електроприладами за добовим циклом. Він дозволяє запрограмувати увімкнення та вимкнення техніки, що допомагає оптимізувати енергоспоживання та підвищити безпеку використання електроприладів. Ідеальний для систем освітлення, вентиляції, опалення та інших пристроїв.
Таймер має резервне живлення до 150 годин, що забезпечує збереження налаштувань при відключенні електроенергії. Мінімальний крок налаштування – 30 хвилин. Додаткова захисна оболонка у комплекті підвищує рівень безпеки, захищаючи від пилу, вологи та випадкового ураження струмом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Суточный |
| Принцип работы | Механический |
| Форм-фактор | Корпус для крепления на DIN-рейку |
| Наличие розетки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP20 |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 3600 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -20 °С |
| Максимальная рабочая температура | 55 °С |
| Номинальный ток, А | 16 |