400 ₴
Лічильник електричної енергії СО-ЭА09 призначений для вимірювання електричної активної енергії в однофазних ланцюгах змінного струму, для внутрішнього контролю додаткових показників електроенергії, а також гаражів, дачних кооперативів, орендних приміщень і т.д.
Прилад обліку експлуатувався в мережі, пройшов повний цикл відновлювальних робіт на заводі.
Початкові показники починаються не з 0.
Основні технічні характеристики лічильника СО-ЭА09:
| Назва лічильника | СО-ЭА09 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Кількість тарифів | однотарифний |
| Вимірювальна енергія | активна |
| Тип підключення | прямого |
| Клас точності | 1.0 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний (максимальний) струм | 5(60) А |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Стартовий струм (чутливість)не більше | 12,5 мА |
| Передавальне число | 6400 імп./кВт год |
| Діапазон робочих температур | -40...+70 °C |
| Габаритні розміри | 186 х 126 х 59 мм |
| Маса, не більше | 0.8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Філія ДНВП "Об'єднання Комунар" Завод "Комунарсчетмаш" |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Комунар |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Вживані |
| Тип індикатора | Механічний |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |