

131 ₴
Показати оптові ціниОсобливостi конструкції :
Внутрішній механізм розеток серії T-proof розташований в окремому термоблоку, який вставляється всередину корпусу у спеціальні пази так, щоб він не прилягав до дна корпусу. Така конструкція збільшує рівень захисту від попадання вологи та бруду всередину механізму;
Пластик, з якого виготовлений термоблок, має спеціальну добавку, яка підвищує його стійкість до підвищених температур;
Термоблок закривається зверху кришкою (що знімається при потребі). Така закрита конструкція, в якій є тільки отвори для дротів, гвинтів та контактів вилки, збільшує надійність та довговічність контактної групи;
Корпус кожної розетки T-proof, не рахуючи захисну кришку, виконаний з двох частин, які з'єднані між собою чотирма гвинтами, завдяки чому корпус має достатню міцність;
Отвори в дні корпусу мають овальну форму і розташовані в різних осях по відношенню один до одного для можливості центрування корпусу під час монтажу до поверхні;
Отвори у дні корпусу із середини оточені пластиковими стінками, а зверху закриті кришками ПВХ, які є частиною ПВХ сальників. Така конструкція захищає від попадання вологи і бруду в корпус через отвори для гвинтів.
У розеток з подвійним або потрійним виконанням корпусу є додаткові місця, які не мають отворів, але підготовлені для їх просвердлювання;
Розетки зовнішнього монтажу T-proof обладнані відкидними кришками для захисту розетки у неробочому стані з пружинами, які автоматично повертають кришку на місце після виймання штепсельної вилки;
Усі вологозахищені розетки T-proof мають у своїй конструкції заземлюючі контакти (згідно з сучасними стандартами безпеки). Але якщо в існуючій електромережі нема заземлюючого провідника, то ці розетки можна використовувати як двополюсні;
Розетки також обладнані захисними шторками (задля безпеки дітей);
Всередині корпусу розетки є додаткова клема, яку можна використовувати для з'єднання провідників заземлення;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Термін служби | 5 років |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 137 мм |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 70 мм |