6 166,61 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивід. упаковка | Карт. Короб. |
| Вага інструменту з упаковкою | 6,5 кг |
| Габарити індив. упаковки | 700х170х95мм |
| Один. вимір. | шт. |
| Принцип роботи | ручна ґільйотина |
| Профіль монтажної рейки | 35*7,5 мм |
| Тип обладнання | механічний |
| Товщина dinрейки | 0,5 - 1 мм |