

950 ₴
Реле напруги ZUBR D25-63 (t) призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. При настанні аварійної ситуації пристрій вимикає подачу навантаження. Реле застосовуються в однофазних мережах змінного струму (230 В). Додатково має термозахист.
ZUBR Dt з високою точністю вимірює напругу. Принцип дії TrueRMS — алгоритм знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.
Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дозволяє не вимикати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги.
Реле напруги ZUBR D (t) оснащені захистом від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С. Для подовження терміну служби контактів реле та зменшення їх іскріння, комутація навантаження здійснюється максимально близько до переходу синусоїди напруги через нуль.
Після стабілізації напруги активується відлік часу до подачі навантаження. Час затримки можна встановити від 3 до 600 с, у залежності від типу підключеного обладнання. Для чутливого до частих вимкнень напруги обладнання (наприклад, для холодильників і кондиціонерів) час затримки рекомендовано встановлювати на 120-180 с.
Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Цифровий екран постійно відображає значення напруги, а також виводить системну інформацію. За допомогою нього ви легко встановите верхню та нижню межу допустимої напруги.
Монтаж реле напруги відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість чи існує ймовірність потрапляння води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту ІР55 (згідно ДСТУ 14254).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 210 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 5 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |